Michaël van de Poppe, czołowy handlowiec i strateg kryptoński, zwiększa możliwości w spółkach Ethereum (ETH) i XRP, ponieważ obie monety wykazują duży potencjał byczy.

W nowym filmie na YouTube analityk znany również jako Crypto Michaël mówi, że Ethereum znajduje się we wczesnej fazie rozwoju rynku byczego.

„Przełamaliśmy roczny przedział akumulacji i działamy ponad 100-dniową i 200-dniową [średnią kroczącą], nie tylko w odniesieniu do dziennych ram czasowych, ale także w odniesieniu do tygodniowych ram czasowych, co zasadniczo jest przypadkiem terytorium byczego“.

Van de Poppe wyjaśnia, że podczas gdy ETH jest gotowa do korekty, uzyskanie idealnego wejścia jest mało prawdopodobne, ponieważ uczestnicy rynku mają tendencję do wyprzedzania siebie nawzajem na rynku byka. Sugeruje on wskoczyć do pociągu na następnym wycofaniu, ponieważ oczekuje, że Ethereum eksploduje po krótkim zanurzeniu.

„Zasadniczą strategią, którą chcesz mieć w tym przypadku, jest po prostu [kupić] dip. Gdy nadejdzie kolejny skok, który zasadniczo może wynosić 300 dolarów, może wynosić 360 dolarów… Ten skok, który chciałbyś uzyskać jako następny rajd, powinien najprawdopodobniej przynieść nam 700 dolarów.“

Crypto Michaël jest również byczy na XRP, ponieważ uważa, że rodzimy żeton Ripple’a ma potencjał, by odzyskać 1,00$ w długim dystansie. W międzyczasie przewiduje on, że trzecia co do wielkości kryptokurna będzie nadal konsolidować się w najbliższym czasie przed uruchomieniem kolejnego cyklu byczego.

„Chcesz zobaczyć trochę kompresji tutaj, ruchy na boki. Następnie przebijesz się przez ten haj i zrobisz nowy, wyższy haj, który zasadniczo powinien prowadzić do $0,40 lub nawet $0,50. Następnie, możesz zacząć definiować poziomy z rozwinięcia, które mamy tutaj, w którym zwyżka w kierunku nawet $0.61, lub w tym przypadku, blok około $0.68 jest bardzo prawdopodobny“.

Co do Bitcoin, krypto strateg mówi jego 69.000 Twitter zwolenników, że oczekuje Bitcoin Future poprawić i spadek poniżej 10.500 dolarów przed wznowieniem jego wspinaczka. On mówi, że jego teza zostanie unieważniona, jeśli krypto-król zdoła przekonwertować 12.000 dolarów oporu na wsparcie.

Van de Poppe pilnuje również czterech innych altcoinów. Mówi, że Litecoin (LTC) może potencjalnie wzrosnąć do 75 dolarów, jeśli bykom uda się złamać kluczowy opór. Jednak inwestor zauważa, że Ontology (ONT), NEO i EOS mają lepszą strukturę rynku niż LTC.